TV Tamircim ekibi 20 yıldan fazla olan sektörel deneyimi , müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri , tüm marka ve model televizyonlar konusunda yetkinliği ile İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarında farklı ekipleriyle hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişen , yenilenen ve müşteri beklentilerini karşılayan bir firma olmak amacıyla yola çıkan TV Tamircim teknik servis firması, gerek google yorumları , gerekse hizmet sonrası puanlama sistemimizin getirdiği olumlu sonuçların haklı gururunu yaşamaktadır.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Koşullara bağlı kalmaksızın %100 Müşteri Memnuniyeti yalaşımı ile hareket eden firmamız, hizmet öncesi doğru iletişim kurması amacıyla geliştirdiği Müşteri Hizmetleri santralinden , hizmet esnasında kaliteli , hızlı , pratik ve saygılı personel durumuna , hizmet tamamlandıktan sonra memnuniyetinizi ölçen firma son kontrol yetkilisine kadar kurumsal bir müşteri memnuniyeti politikası izlemektedir.


 GARANTİLİ SERVİS

TVTamircim.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm televizyon tamiri , arıza giderme , parça değişimi , teknik servis hizmetleriniz "servis sonrası memnunyet garantisi" kapsamındadır.


GENİŞ SERVİS AĞI

İstanbul'un 39 ilçesinde , 354 semtinde hizmet vermenin mutluluğunu pandemi koşullarında ve pandemi sonrası normalleşen gündelik yaşamımızda sürdürmeye devam etmekteyiz..